استفاده ,دیوار ,میباشد ,دیوارکوب ,پوشاندن ,میتوان

برای اینکه داخل کانکس نمای زیبایی به خود بگیرد باید به نمای کانکس توجه داشت بدین منظور اولین جای کانکس که به چشم می خورد دیواره های کانکس می باشد.

دیوار کانکس را می توان به چند حالت پوشش داد که یکی از راه های پوشاندن دیوار داخلی کانکس استفاده از دیوارکوب در کانکس می باشد که به وسیله آن دیوار داخلی کانکس پوشانده می شود.

دیوار کوب ها دو نوع متفاوت دارند که هر یک از آن ها میتوان در داخل کانکس استفاده نمود اولین نوع دیوارکوب از جنس ام دی اف میباشد که با استفاده از آن میتوان نمای داخلی کانکس را ام دی اف کرد و نوع دیگر دیوارکوب ها از جنس پی وی سی میباشد که با استفاده از دیوار کوب پی وی سی میتوان به دیوارهای کانکس زیبایی داد.

یکی دیگر از راههای پوشاندن نمای کانکس استفاده از گچ می باشد از گچ سطح دیوار کانکس پوشانده میشود و شما میتوانید دیوار کانکس خود را رنگ آمیزی نمایید در این صورت کانکس مانند منزل رنگ و نقاشی می شود و کانکس مانند خانه جلوه میکند.

حال برای پوشاندن کف کانکس شما میتوانید از پارکت استفاده کنید در این صورت نمای کانکس خیلی زیبا میشود البته این یکی از راههای پر کردن کف کانکس میباشد شما می توانید از موکت نیز برای پر نمودن کف کانکس استفاده نمایید و کانکس خود را به هر رنگی که خواستید درآورید راه سوم برای کف کانکس استفاده از کف پوش میباشد کف پوش کف کانکس شما را می پوشاند و شما از استفاده از کانکس خود لذت میبرید.

منبع اصلی مطلب : تولیدکننده کانکس و ساختمان پیش ساخته
برچسب ها : استفاده ,دیوار ,میباشد ,دیوارکوب ,پوشاندن ,میتوان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : نمای داخلی کانکس