بهداشتی ,سرویس ,کانهای ,باشند ,کانسرویس ,چشمه ,سرویس بهداشتی ,کانسرویس بهداشتی ,کانهای سرویس ,قرار گرفته ,کانهای سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

یکی دیگر از خدماتی که صنعت کانکس سازی به جامعه ارائه نموده است کانکس سرویس بهداشتی می باشد . از جمله مسائل مهم و ضروری اهمیت بهداشت فردی و اجتماعی در بین افراد یک جامعه است. نیاز به سرویس بهداشتی در همه ی مناطق احساس می شود. به عنوان مثال در اکثر پروژهای عمرانی در کشور که در بیابانهای دور افتاده می باشد کانکس سرویس بهداشتی سریعترین و ارزانترین انتخاب می باشد. با توجه به سرعت در راه اندازی و همچنین عدم نیاز به مصالح و عدم نیاز به خرابی پس از اتمام پروژه و ... یک راهکار مناسب موقت در بسیاری از مکان ها است هرچند که این کانکس را می توان به عنوان یک انتخاب طولانی مدت برای یک محل نظر گرفت.

این کانکس ها قابلیت ساخت در ابعاد مختلف را دارا می باشند و با توجه به نیاز خریدار می توان آن ها را بصورت چرخ دار تولید کرد تا قابلیت جابجایی را نیز داشته باشند.
جهت خروج فاضلاب از  کانکس های سرویس بهداشتی نوعی منبع پلاستیک به نام سبتیک استفاده می شود که این منیع در زیر کانکس قرار می گیرد.
امروزه کانکس های سرویس بهداشتی چرخ دار به دلیل قابلیت حمل و جابجایی آسانی که دارند مورد استقبال کارفرمایان قرار گرفته اند. این کانکس های سیار به آسانی قابل نصب و راه اندازی می باشند.

انواع کانکس سرویس بهداشتی

در تمام این نوع کانکس ها لوله کشی به صورت روکار با لوله های سفید رنگ انجام شده است. در راهروهای کانکس چندین پریز برق قرار گرفته است. همچنین این راهروها مجهز به هواکش و دریچه به صورت مجزا می باشند.

واحد شمارش سرویس بهداشتی چشمه است . کانکس های سرویس بهداشتی به صورت تک چشمه، دو چشمه، سه چشمه یا بیشتر، کانکس سرویس بهداشتی و حمام تولید و عرضه می شوند. قابل ذکر است بزرگترین کانکس سرویس بهداشتی که در ایران ساخته شده دارای ۲۴ چشمه می باشد

منبع اصلی مطلب : تولیدکننده کانکس و ساختمان پیش ساخته
برچسب ها : بهداشتی ,سرویس ,کانهای ,باشند ,کانسرویس ,چشمه ,سرویس بهداشتی ,کانسرویس بهداشتی ,کانهای سرویس ,قرار گرفته ,کانهای سرویس بهداشتی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : کانکس سرویس بهداشتی